Stypendia pracodawcy dla studentów PWSZ w Nysie

Studenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji otrzymali od Rektora PWSZ w Nysie prof. Przemysława Malinowskiego certyfikaty stypendium pracodawcy. Wyróżnieni studenci to: Szymon Ligas oraz Kacper Suszycki z III roku zarządzania i inżynierii produkcji. Podczas uroczystego przekazania stypendiów w Rektoracie PWSZ w Nysie obecni byli także wykładowcy w Wydziale Nauk Technicznych: prof. Jerzy Duda oraz mgr inż. Jacek Tomasiak.

Stypendia dla studentów Wydziału Nauk Technicznych ufundowane zostały przez Prezesa Cementowni Odra S.A w Opolu. W roku akademickim 2019/2020 wyróżnieni studenci będą otrzymywać 500 zł miesięcznie. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie i Cementownia Odra w Opolu mają podpisaną umowę współpracy, w ramach której studenci Uczelni mogą odbywać praktyki oraz wizyty studyjne.

Stypendium pracodawcy może otrzymać student, który uzyskał za poprzedni rok studiów wysoką średnią ocen oraz posiada osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe, angażuje się w organizacjach studenckich, bierze udział w nadprogramowych praktykach lub stażach studenckich, posiada dodatkowe certyfikaty lub kursy. O stypendium pracodawcy dla najlepszych studentów może ubiegać się student co najmniej trzeciego roku studiów pierwszego stopnia, który studiuje w PWSZ w Nysie na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji lub informatyka.
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik